लिप्टिङ खानेपानी आयोजनाको ब्याट्री चोरी

Fri, Jan 27th, 2017:मा प्रकाशित

महेश बोहरा, बुटवल माघ १४।
बिगत ७ महिनादेखी सञ्चालन हुदै आएको लिप्टिङ खानेपानी योजना बन्द हुदा अर्घाखाचीको अर्घातोषका स्थानिय बासिन्दा मर्कामा परेका छन । निरन्तररुप मा चल्दै आएको खानेपानी एक्कासी बन्द हुदा स्थानिय बासिन्दा आक्रोसित बनेका हुन ।

करिब ८ लाखको लगानिमा निमार्ण भएको अर्घातोष तिल्कुवा लिप्टिङ खानेपानी माघ १० गते सम्म अलि अलि आउने गरको स्थानिय उपभोक्ता रिमा आचार्यले बताईन । उक्त लिप्टिङ खानेपानी आयोजनाको अहिले सोलार ब्याट्ी समेत चोरी भएको स्थानीय हरि थापाले बताए ।

ब्याट्री कहिले र कसले चोरी गरेको हो अहिलेसम्म कुनै थाहा नभएको कुरा उनले बताए । उनले छिटो भन्दा छिटो दोषी पत्ता लगाई कारबाही गरी आयोजना सञ्चालन गर्न आयोजनाका अध्यक्ष भरत थापासंग माग समेत गरेका छन । खानेपानी जस्तो बिषयमा गम्भीर हुन समेत थापाले आग्रह गरे ।

उक्त योजनाबाट अर्घाताषका बडा नम्बर ६ का करिब ४० घरपरिवार प्रत्यक्ष लावान्भित भएका थिए । अध्यक्ष भरत थापालाई हामीले सम्पर्क गर्दा उनेले आफु बाहिर भएकोले जानकारी नपाएको र पर्के लगतै जानकारी लिने बताए ।

यो पोष्ट तपाईलाई कस्तो लाग्यो कृपया पढीसकेपछि Share गर्न नभुल्नुहोस ।
Pin on PinterestPrint this page
हाम्रा हरेको प्रकाशनलाई फेसबुकमा पढ्न तथा हेर्नको लागि यहाँ लाइक गर्नुहोस।

कृपया प्रतिकृया दिनुहोस

You must be Logged in to post comment.